NAJPREDÁVANEJŠÍ

Cena 11,90 €
skladom
Cena 14,70 €
skladom
Cena 4,20 €
skladom

» Časté otázky (FAQ)
Časté otázky (FAQ)

 

Odpovede na Vaše najčastejšie kladené otázky. Ak by ste tu nenašli odpoveď na práve tú Vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať na niektorom z našich kontaktov.

- Ako vyzerá nálepka, ktorú si u Vás objednám?
- Z koľkých farieb si môžem vyberať?
- Čo znamená veľkosť nálepky na stenu?
- Môžem si objednať zrkadlovo obrátenú nálepku?
- Môžem dosťať vzorku nálepky na vyskúšanie?
- Čo všetko nájdem v balení?
- Aký spôsob dopravy si môžem vybrať?
- Ako môžem za objednávku zaplatiť?
- Kedy budem mať objednané nálepky doma?
- Vybrala som si nálepku, ale chcela by som iný rozmer než ponúkate. Je to možné?
- Chcela by som nálepku s mojim vlastným motívom. Ako mám postupovať?
- Neviem si predstaviť, ako bude nálepky u mňa vyzerať. Môžete mi pomôcť?
- Zvládnem nálepku na stenu nalepiť sama?
- Kde všade si môžem nálepky nalepiť?

 

 

Ako vyzerá nálepka, ktorú si u Vás objednám?

Naše nálepky na stenu sa skladajú z troch vrstiev.
1. vrstva – podkladový alebo nosný papier
2. vrstva – samotná nálepka z farebnej vinilovej fólie
3. vrstva – prenosná alebo aplikačná polopriehľadná fólia, ktorá uľahčuje aplikáciu nálepky na stenu

 

 

Z koľkých farieb si môžem vyberať?

Na výber máte vzorkovník farieb, ktorý sa skladá z 20 farieb. V prípade, že sa Vám žiadna z týchto farieb nepáči alebo sa Vám do Vášho interiéru hodí iná farba, napíšte nám. Pokúsime sa všetko vyriešiť k Vašej spokojnosti.

 

 

Čo znamená veľkosť nálepky na stenu?

Mnohá nálepky majú voliteľnú veľkosť. Mnohé nálepky majú na výber až z 5 veľkostí. Rozmer nálepky je určený veľkosťami XS, S, M, L a XL, ktorý si vyberáte pri objednávaní. Veľkosť je popísaná v detailnom popise pri jednotlivých nálepkách a je uvedený v cm. Taktiež je rozmer nálepky uvedený pri fotografiách nálepiek, ktoré nájdete v detaile produktov. Ak je nálepka zložená z viacerých kusov, napríklad „moderné kruhy“, tak rozmer zodpovedá celkovému rozmeru všetkých motívov na jednom reznom archu.
Samozrejmosťou je výroba nálepky na stenu vo Vami požadovanom rozmere. Stačí nás kontaktovať, a túto nálepku upravíme pomocou systéme „VLASTNÝ NÁVRH“ presne podľa Vašich požiadaviek.

 

 

Môžem si objednať zrkadlovo obrátenú nálepku?

Áno. Mnohé nálepky sú k dispozícii aj so zrkadlovou orientáciou a môžete si to vybrať priamo v detaile produktu v časti orientácia.

 

 

Môžem dosťať vzorku nálepky na vyskúšanie?

Áno. Pretože spokojný zákazník je pre nás na prvom mieste, ponúkame zaslanie vzoriek na vyskúšanie. Vyberte si farby, o ktoré máte záujem, a my Vám ich zašleme.

 

 

Čo všetko nájdem v balení?

V balení nájdete v prvom rade Vami objednanú nálepku na stenu. V ďalšom rade nájdete v balení aj podrobný návod na lepenie nálepky a faktúru. K baleniu pripájame aj testovaciu vzorku, pomocou ktorej si môžete vyskúšať nalepenie nálepky na stenu.

 

 

Aký spôsob dopravy si môžem vybrať?

Ponúkame na výber tieto spôsoby doručenia objednávok.
Osobný odber, ktorý je možný na adrese uvedenej v kontaktoch. Osobný odber je potrebné si vopred dohodnúť, aby sme vo Vami stanovenom čase boli k dispozícii.
Doručenie objednávky pomocou slovenskej pošty odosielame vo forme doporučeného listu alebo balíka. Závisí to od veľkosti nálepky na stenu, ktorú ste si objednali.
Doručenie pomocou služby expres kuriér.

 

 

Ako môžem za objednávku zaplatiť?

Zaplatiť za nálepku na stenu je možné vopred prevodom na účet alebo dobierkou. Informácie o spôsobe platby Vám prídu po objednaní. Ak si zvolíte platbu na dobierku, za nálepku zaplatíte pri jej doručení.

 

 

Kedy budem mať objednané nálepky doma?

Nálepky vyrábame priamo na mieru hneď po ich objednaní. Doba od objednania po jej expedíciu je väčšinou 1 až 2 pacovné dni. Doručenie slovenskou poštou je zvyčajne 1 až 2 pracovné dni.

 

 

Vybrala som si nálepku, ale chcela by som iný rozmer než ponúkate. Je to možné?

Samozrejme. Nie je nič jednoduchšie. Napíšte nám ktorá samolepka na stenu sa Vám páči a aký rozmer by ste potrebovali. Vyrobíme nálepku na stenu presne podľa Vašich požiadaviek.

 

Chcela by som nálepku s mojim vlastným motívom. Ako mám postupovať?

Popíšte nám Vašu predstavu alebo pošlite obrázok či fotografiu. Nebojte sa, nie je potrebné to zasielať v špeciálnych vektorových formátoch. Na to sme tu predsa mi. Môžete to nakresliť na papier, odfotiť mobilom a zaslať aj s popisom na niektorý z našich kontaktov. Je v našich silách a možnostiach splniť aj Vaše individuálne požiadavky, ktoré riešime pomocou systému „VLASTNÝ NÁVRH“.

 

Neviem si predstaviť, ako bude nálepky u mňa vyzerať. Môžete mi pomôcť?

Vybrali ste si niektorú nálepku na stenu, ale neviete si predstaviť ako bude vyzerať vo Vašom nádhernom a jedinečnom interiéri? Zašlite nám fotografiu miesta kde chcete aby nálepka bola, a my Vám vyhotovíme vizualizáciu presne na mieru.

 

Zvládnem nálepku na stenu nalepiť sama?

Určite áno. Nalepenie nálepky na stenu nie je vôbec zložité. Návod na jej nalepenie nájdete na našich stránkach, a je taktiež pripojený ku každej objednávke. Stačí si ho preštudovať a postupovať krok za krokom.
Malé nálepky zvládnete nalepiť úplne sama. Nalepenie Vám uľahčuje aj prenosná/aplikačná fólia a preto Vám kľudne môžu pomáhať aj Vaše deti. Veľké rozmery alebo zložité nálepky dokážete taktiež nalepiť úplne sama, a pre väčšie pohodlie Vám odporúčame pri ich lepení požiadať o pomoc ďalšiu osobu.

 

Kde všade si môžem nálepky nalepiť?

Nálepky si môžete okrem steny umiestniť aj na iné miesta a materiály. Nálepky vyzerajú fantasticky aj na aute, nábytku, skle, oknách, výklade, elektronike, notebooku, chladničke ... a podobne. Základným pravidlom je, aby bol povrch čistý, nemastný, hladký a suchý.

 

 

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku? Potrebujete poradiť s výberom nálepky na stenu? Kontaktujte nás na niektorom z našich kontaktov, a my sa budeme snažiť Vám odpovedať čo najskôr.

YzExN